PSMW-HLG-320H48B
LED Driver 1-10V/PWM Dimmable 48V DC 320W IP67
Product Overview
3 in 1 dimming 1-10V, PWM & resistive dimming
Product Information
Code PSMW-HLG-320H48B
Voltage Input 90-305VAC
Voltage Output 48V
Output Power 321.6W
Amps Output 6.7A
Dimming Range 10-100%
Working Temp -40°C to 90°C (case)
Safety AS/NZS61347 EN55015
Protection Overcurrent, Short Circuit, Overvoltage, Overtemp
PST = 1
SVM = 0.4
Minimum Load 10%
Power Factor 0.94
IP Rating 67
Efficiency 95%
DC Ripple <1%